Samochód i auta do ślubu – wynajem Warszawa

Samochód i auta do ślubu - wynajem Warszawa

Przygotowując się do najważniejszego dnia w swoim życiu, a więc do ślubu, nie możemy oczywiście zapomnieć o znalezieniu przepięknego pojazdu, którym zostaniemy w komfortowych warunkach dowiezieni na ceremonię. VIP CARS WARSAW doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest to wydarzenie i jak bardzo każdy chce, aby wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Oferujemy wobec tego nowoczesne, bardzo komfortowe i eleganckie auto do ślubu, które w rozsądnej cenie jest do wynajęcia na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy wyłącznie najpiękniejsze na rynku limuzyny, w tym wspaniały samochód cabrio, w którym każdy poczuje się wyjątkowo w tym pięknym dniu.

Doskonałym uzupełnieniem będą eleganckie autobusy które zapewnią Gościom komfortowy transport do miejsca w którym odbywać się będzie uroczystość oraz bezpieczny powrót.

Limuzyny Ślubne w Warszawie

Wysokiej klasy samochód cabrio to wyjątkowe BMW 6 w najbogatszej możliwej wersji wyposażenia. Mamy jednak również inne pojazdy na ten jedyny w swoim rodzaju dzień, do których zalicza się między innymi:

Są to pojazdy doskonale wyposażone, wręcz luksusowe, w których można poczuć prawdziwy komfort podróży, zrelaksować się i skupić jedynie na najważniejszym, a więc na własnym ślubie. Nasze pojazdy wynajmujemy w mazowieckim wraz z doświadczonym kierowcą, człowiekiem o doskonałej prezencji, kulturalnym, który zawsze oferuje swoją pomoc.

Cabrio do ślubu i na wesele Warszawa

Interesuje cię samochód typu cabrio  – sprawdź naszą ofertę BMW 6 Cabrio

Samochód do ślubu na wynajem Warszawa

Aby Państwo Młodzi poczuli się wyjątkowo, auto do ślubu w Warszawie jest nie tylko pięknie przystrojone, wraz z montażem tablic rejestracyjnych „Młoda Para”. To również butelka szampana czekająca w schłodzonym barku samochodu, dostęp do wody mineralnej oraz do szeregu komfortowego wyposażenia znajdującego się w pojeździe. U nas można wynajmować samochody cabrio bez limitu godzin, ciesząc się każdą chwilą spędzoną w ich wnętrzu.

W cenie wynajmu auta zawiera się:

  • przystrojenie według dwóch kompozycji do wyboru sztucznych kwiatów
  • tablice rejestracyjne „Młoda Para”
  • szampan
  • woda mineralna
  • elegancko ubrany kierowca
  • brak limitu godzin
  • Informacje dotyczące cen wynajęcia poszczególnych aut do Ślubu dostępne są w ostatniej kolumnie tabeli w zakładce Cennik.

Busy dla Gości weselnych wraz z transportem

Oprócz zajmowania się kompleksowym wynajmem auta do ślubu w Warszawie, możemy zająć się także transportem gości. Do tego zadania wykorzystujemy pojazdy typu bus, równie luksusowo wyposażone, jak najwyższej klasy limuzyny. Są to między innymi:

Dzięki VIP CARS WARSAW będzie można delektować się każdą chwilą spędzoną w wynajmowanym samochodzie podczas dojazdu na miejsce ceremonii czy później na salę weselną. Zatroszczymy się o najdrobniejsze nawet szczegóły i zadbamy o to, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany.

NASZE SAMOCHODY