Flota

BMW X5 Lift

WYNAJEM Z KIEROWCĄ

1 godz. (min. 3h)300 zł
10 godz.*1500 zł
Trasa km**4 zł
Transfer Warszawa250 zł
Chopin250 zł
Modlin400 zł
Wesele***999 zł

* Cena uwzględnia limit 100 km
** Stawka „kilometrowa” obowiązuje w przypadku wyjazdu o ponad 50km poza miasto Warszawa
*** Cena dotyczy obsługi do 6h, do 100 km łącznie

 

WYNAJEM SAMOCHODU

24h1000 zł
2-3 dni800 zł
4-7 dni700 zł
8-14 dni500 zł
15-30 dni400 zł
Miesiąc*10000 zł
Przekroczenie limitu kilometrów**3.5 zł
Kaucja8000 zł

* limit km w przypadku wynajmu na miesiąc – 3000 km
** cena za km w przypadku przekroczenia standardowej ilości limitu km

ZAPYTAJ O OFERTĘ


600-50-50-52
WYCEŃ / ZAREZERWUJ

SPECYFIKACJA

Wynajem BMW X5 lift Warszawa – Dlaczego Warto?

        Prawdziwy SUV to pojazd, który doskonale sprawdza się w terenie, oferując jednocześnie najwyższy komfort podróży, przestronność, pakowność i imponujące gabaryty. Najnowsze BMW X5 SUV spełnia te wszystkie kryteria i jest dostępne do elastycznego wynajmu w konkurencyjnej cenie w firmie VIP CARS WARSAW.

To nie tylko przestronny i pojemny samochód SUV – to prawdziwa limuzyna o imponujących rozmiarach. Wnętrze pojazdu zachwyca najwyższej jakości materiałami, wygodnymi siedzeniami, ergonomicznym wystrojem i licznymi elektronicznymi dodatkami, które sprawiają, że podróż staje się jeszcze bardziej przyjemna i mniej męcząca.

Jedną z kluczowych zalet jest duża dostępna przestrzeń. Wynajem BMW X5 w Warszawie umożliwia korzystanie z ogromnego bagażnika o pojemności 650 litrów, nawet bez złożonych tylnych foteli, oraz z wielu sprytnie ukrytych schowków wewnątrz pojazdu. Samochód BMW X5 dostępny do wynajmu w Warszawie jest perfekcyjnie utrzymany, wnętrze jest bardzo czyste, sprawiając wrażenie, jakby dopiero co opuścił fabrykę. Gwarantujemy naszym klientom najwyższy komfort podróży, bezpieczeństwo i przede wszystkim pełną satysfakcję z naszych usług.

Wynajem BMW X5 Lift Warszawa – Reprezentacyjny pojazd z profesjonalnym kierowcą

        Jako firma specjalizująca się w luksusowych usługach, oferujemy wynajem samochodu SUV BMW X5 w Warszawie również z doświadczonym kierowcą. To osoba o doskonałej prezencji, potrafiąca zachować się świetnie w każdej sytuacji i zapewniająca wsparcie w podróży. To idealne rozwiązanie dla podróży służbowych, gdy potrzebujesz reprezentacyjnego samochodu wraz z kulturalnym i profesjonalnym kierowcą.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Warszawie i bliższego zapoznania się z pięknym modelem BMW X5. Oferujemy wynajem samochodu SUV na krótkie i długie terminy, dostosowując umowę do indywidualnych potrzeb klienta i dążąc do zapewnienia konkurencyjnej ceny.Wynajem BMW X5 Warszawa – Reprezentacyjny pojazd z profesjonalnym kierowcą

WYBRANE WYPOSAŻENIE

  • M-Pakiet stylizacyjny
  • 22-calowe felgi
  • Napęd 4x4
  • Jasna, skórzana tapicerka
  • Wentylowane i podgrzewane fotele
  • Czterostrefowa klimatyzacja
  • Panoramiczny dach
  • Oświetlenie Ambient
  • Kamera 360 stopni
  • Android Auto