WYNAJEM AUT

Wynajem samochodów premium Warszaw

Wypadek na drodze, wakacyjny wyjazd, a może po prostu chęć weekendowego szaleństwa pięknym kabrioletem? Każdy powód jest dobry, aby zasiąść za kierownicą jednego z naszych pojazdów. Przy tej formie wynajmu formalności ograniczone są do minimum. Decydując się na wynajem samochodów z naszej floty, otrzymujecie Państwo usługę all-inclusive. Serwis, ubezpieczenie, sezonowa wymiana opon i cała reszta czynności związanych z utrzymaniem pojazdu leżą w naszej gestii.Wynajem SUV-a, limuzyny czy kabrioletu na dzień lub kilka nigdy nie był tak prosty, jak teraz.

Wynajem samochodu SUV Warszawa

Dobrze znając rosnące potrzeby rynku wynajmu luksusowych aut, nasza warszawska firma oferuje najwyższy standard usług. Wypożyczenie dowolnego samochodu jest usługą typu all-inclusive. Oznacza to, że samochody dostarczymy pod wskazane miejsce. Odbierzemy je również z lokalizacji podanej przez klienta. Wynajmując luksusowe auto marki Premium, do których zaliczają się samochody BMW, Audi, czy Mercedesa, otrzymują Państwo również ubezpieczenie. Istnieje też możliwość wypożyczenia auta Premium z doświadczonym kierowcą, który sprawnie posługuje się językiem angielskim.

WYNAJEM AUT PREMIUM WARSZAWA

Firma Vip Cars Warsaw oferuję wynajem aut klasy Premium zarówno w wynajmie

W ofercie wynajmu Aut klasy Premium posiadamy najbardziej ekskluzywne samochody marek BMW, MERCEDES, AUDI oraz Porsche.

Wynajem samochodów w naszej wypożyczalni to szereg korzyści:
  • kompleksowa usługa door-to-door,
  • gwarancja otrzymania nowego, zadbanego samochodu,
  • flota bazująca wyłącznie na markach premium jak Mercedes, Audi, BMW, Porsche.
  • bogate wyposażenie oferowanych aut i topowe wersje silnikowe,
  • profesjonalna obsługa,
  • elastyczna oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta,
  • minimum formalności,
  • przejrzyste, uczciwe warunki wynajmu.
wynajem samochodów premium warszawa

WYPOŻCZYALNIA LUKSUSOWYCH AUTO

Stale unowocześniamy naszą flotę, dbając o to, by na klientów czekały wyłącznie zadbane samochody z możliwie jak najlepszą jednostką napędową i wyposażeniem. Rezerwacje na wynajem samochodów premium i luksusowych w Warszawie można wykonać poprzez specjalny formularz, w którym wystarczy podać adres odbioru, rodzaj samochodu oraz własne dane kontaktowe. Po zamówieniu dostarczamy pojazd pod wskazany adres i odbieramy go również spod umówionej lokalizacji. Potrzebny jest jeszcze tylko podpis złożony na niezbędnych dokumentach, by od razu cieszyć się luksusową limuzyną, SUV-em lub innym komfortowym typem pojazdu. Stawiamy na sprawdzone modele uznanych na rynku producentów, którzy powszechnie kojarzą się z najwyższą klasą. W naszych usługach pod pojęciem samochodów Premium rozumiemy w przestronne, zadbane i w pełni wyposażone auta z najnowszych roczników, zawsze gotowe do wyruszenia w trasę. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby i oczekiwania klientów, dlatego proponujemy również wynajem luksusowych samochodów z kierowcą.

Zapraszam do zapoznania się z szeroką ofertą aut z podziałem na kategorie

Wypożyczalnia i wynajem

Niezależnie od tego, czy powodem jest planowany przejazd, czy podbramkowa sytuacja, warto rozważyć wynajem samochodów premium w Warszawie. W ten sposób zyskuje się nie tylko prestiżowy środek transportu, dzięki któremu przedsiębiorca można zadbać o dobry wizerunek, co będzie ważne np. w kontaktach biznesowych. Wszystkie pojazdy z naszej wypożyczalni są atrakcyjne wizualnie, ale także prezentują najwyższy poziom komfortu. Oprócz tego, że są wyjątkowe w swojej klasie i zasłużenie cieszą się opinią najbardziej komfortowych pojazdów, luksusowe auta na wynajem utrzymujemy w doskonałym stanie technicznym. Dzięki temu, że przed oddaniem w Państwa ręce poddajemy je szczegółowym przeglądom, każdy klient ma pewność korzystania z niezawodnego pojazdu, pozwalającego poruszać się bez niespodzianek po całej stolicy lub daleko poza nią. Komfort jazdy będzie nieporównanie większy niż w przypadku korzystania z usług zwykłej wypożyczalni. Flota VIP CARS WARSAW składa się z limuzyn luksusowych marek. Mogą Państwo u nas wynająć auta produkowane przez BMW, Mercedesa czy Audi. Co bardzo istotne, poza limuzynami dysponujemy również samochodami sportowymi. Wynajmą Państwo również SUV-a oraz busy. Te ostatnie, podobnie jak inne auta VIP CARS WARSAW, prezentują najwyższy standard i komfort, bo zadowolenie klientów to nasz priorytet. Jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagające osoby. Jeśli cenią sobie Państwo usługi na ekskluzywnym poziomie, nasza firma jest idealnym wyborem.

Wynajem SUV

Poza limuzynami mamy w ofercie luksusowe SUV-y na wynajem dla klientów z Warszawy i całej Polski.To prostsze, niż może się wydawać – komfortowe, przestronne auta najlepszych marek czekają na Państwa w naszej ofercie w cenach na każdą kieszeń. Wynajem samochodu SUV w Warszawie pozwoli dojechać do wybranego miejsca wygodnym pojazdem wysokiej klasy, świetnie radzącym sobie zarówno w miejskim ruchu, jak i poza miastem. Samochody tej klasy z powiększonym prześwitem niczym nie ustępują najlepiej wyposażonym klasycznym pojazdom osobowym, za to przenoszą na ulice miast zalety i moc maszyn stworzonych do jazdy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Wypożyczalnia luksusowych aut to znakomity sposób, by pokonać swoją trasę w stolicy i poza nią w wygodny i bezproblemowy sposób. Do dyspozycji klientów oddajemy wyłącznie sprawdzone samochody z naszej floty, stale poddawane przeglądom technicznym i serwisowane na bieżąco, z kompletnym wyposażeniem, w pełni gotowe do podróży na każdej trasie. Wynajem samochodów premium w Warszawie, niezależnie od typu pojazdu, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podróż SUV-em BMW na lotnisko albo superkomfortowa wycieczka za miasto? Z naszymi samochodami wszystko jest ekskluzywną przygodą. Z nami mogą poczuć Państwo, jak wyjątkowo prowadzą się najnowocześniejsze samochody klasy Premium. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby nasze auta prowadził też wykwalifikowany szofer. Wynajem SUV-ów i innych rodzajów pojazdów możliwy jest na godziny, dni, a nawet miesiące czy lata. Szczegóły długoterminowego najmu znajdą Państwo w specjalnej, dedykowanej zakładce.