O FIRMIE

VIP CARS WARSAW

Vip Cars Warsaw to nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma świadcząca ekskluzywny transport na najwyższym poziomie, oraz wynajem samochodów klasy premium. Nasza oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Priorytetowym celem naszej firmy jest oferowanie luksusowych usług w jak najkorzystniejszej cenie, co znacznie wyróżnia nas spośród konkurencji.

Jesteśmy elastyczną firmą, która zawsze stara się dopasować do potrzeb każdego Klienta.

Posiadamy zróżnicowaną flotę luksusowych limuzyn, która stale jest powiększana i która zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Flota limuzyn Vip Cars Warsaw składa się z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych aut dostępnych aktualnie na rynku motoryzacyjnym.  Możecie ją Państwo sprawdzić w zakładce Limuzyny

Obsługa Premium i Vip w Warszawie

Samochody to przede wszystkim nasza pasja, zaś najwyższym celem jest wykonanie usługi w sposób, aby klient był w pełni usatysfakcjonowany. Ponad wszystko podkładamy punktualność oraz niezawodność. Wynajmując limuzynę, w Naszej Firmie mają Państwo pewność, że powierzone nam zlecenie zostanie wykonane ze szczególną starannością. Od lat realizujemy przewóz osób VIP i z tego powodu mamy w swoim zespole kierowców tylko doświadczonych, którzy doskonale wiedzą, jak zachować się na ważnych spotkaniach biznesowych, eventach, konferencjach i wielu innych wydarzeniach.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy 100% satysfakcji z powierzonych nam usług.

Limuzyny i wynajem limuzyn Warszawa

Nasze samochody są obsługiwane przez doświadczonych i posiadających wszelkie uprawnienia kierowców posługujący się płynnie językiem angielskim z wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną prezencją. Wynajmując limuzynę od firmy Vip Cars Warsaw otrzymują Państwo opiekę profesjonalnego kierowcy, który zajmie się wszystkim podczas podróży naszą limuzyną. Kierowca, postara się spełnić wszelkie potrzeby, podczas gdy Państwo będziecie relaksować się w wygodnym i luksusowym wnętrzu jednej z naszych ekskluzywnych limuzyn. Wynajęty kierowca limuzyny może pochwalić się doskonałą prezencją, eleganckim ubiorem, wysoką kulturą osobistą, znajomością standardów podczas uczestnictwa w ważnych spotkaniach oraz oczywiście ogromnym doświadczeniem w transporcie, prowadzeniu ekskluzywnych limuzyn. Dodatkowo nasi kierowcy biegle posługują się językiem angielskim, oferując swoje wsparcie w każdej sytuacji.

ZAUFALI NAM