Transfery lotnisko

Transfer z modlina z kierowcą

Vip Cars Warsaw oferuje ekskluzywny transport na lotnisko flotą ekskluzywnych limuzyn oraz busów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży oraz inwestowaniu w rozwój jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest tylko jedna szansa aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego też podczas transferów z lotniska na bieżąco monitorujemy rozkład lotów. Nasz przedstawiciel ubrany w garnitur i krawat oczekuje 15 minut przed planowanym lądowaniem samolotu, aby powitać Państwa w hali przylotów. Z nami jesteście Państwo zawsze na czas.

Każdy transfer osób jest realizowany pojazdami nowoczesnymi, zadbanymi i w doskonałym stanie technicznym, które gwarantują komfortową i bezpieczną podróż. Zawsze jesteśmy elastyczni w swoim działaniu i staramy się najlepiej, jak to możliwe dopasować się do indywidualnych potrzeb Klientów. Gwarantujemy, że wynajęty pojazd z kierowcą zjawi się na lotnisku Modlin, i w każdej innej lokalizacji, dokładnie o wskazanej godzinie.

Podróż z lotniska do hotelu lub biura jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn umili Państwu dostęp do internetu WIFI, codzienna prasa oraz napoje.

transfer z modlina z kierowcą

Nasza flota

Limuzyny do Państwa dyspozycji:

Mercedes S-klasa
Mercedes E-klasa
BMW 7 G11
BMW 5 G30

Busy do Państwa dyspozycji :

Mercedes V-KLASA
Mercedes Sprinter
Mercedes Sprinter VIP

Modlin transfer Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z transportu jednym z Naszych busów. Jednorazowo jesteśmy w stanie przetransportować na lotnisko lub z lotniska od 8 do 20 osób.Dzięki nam możesz podróżować między innymi z Modlina do Warszawy nie tylko szybko, ale także bezpiecznie. Zespół naszych pracowników tworzą bowiem wyłącznie profesjonalni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem w przewozie osób. Są to jednocześnie ludzie uprzejmi i uczynni, którzy zawsze służą swoją pomocą. Choć w dużej mierze realizujemy profesjonalne usługi transferowania osób busami na terenie Warszawy, to jednak nie ograniczamy się tylko do tej lokalizacji. Busa lub elegancją limuzynę z kierowcą można wynająć także w innych lokalizacjach.

Usługa Vipcarswarsaw Airport Transfer jest dostępna na największych lotniskach w Polsce – w Warszawie: Lotnisko Chopina, oraz Lotnisko Modlin, a także w Krakowie, Gdańsku, Katowicach i Poznaniu jak i również na terenie całej Europy.

Na specjalne życzenie naszych Klientów organizujemy również loty prywatnym śmigłowcem lub samolotem.Wystarczy jedynie skontaktować się z nami. Zawsze doradzimy i znajdziemy najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu podróżowanie stanie się szybkie, bezpieczne i bardzo wygodne.

ZAUFALI NAM