Flota

Mercedes Sprinter 21

20+1

WYNAJEM Z KIEROWCĄ

1 godz. (min. 3h)350 zł
10 godz.*2500 zł
Trasa km**6 zł
Transfer Warszawa750 zł
Chopin750 zł
Modlin1000 zł
Wesele***2500 zł

* Cena uwzględnia limit 100 km
** Stawka „kilometrowa” obowiązuje w przypadku wyjazdu o ponad 50km poza miasto Warszawa
*** Cena dotyczy obsługi do 6h, do 100 km łącznie

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ


600-50-50-52
WYCEŃ / ZAREZERWUJ

SPECYFIKACJA

Mercedes Sprinter jest wygodnym, eleganckim busem mogącym przewieść 20 osób w bardzo komfortowych i przyjemnych warunkach.

Wynajem – Mercedes Sprinter

Na potrzeby transportu większych grup auto sprawdza się idealnie. Zapewniające doskonałą widoczność panoramiczne szyby oraz specjalny system nagłośnienia sprawiają, że nowy Mercedes Sprinter idealnie zdaje egzamin zarówno podczas podróżowania na dłuższych trasach jak i zwiedzania w kameralnych kilkunastoosobowych grupach. Dwadzieścia wygodnych foteli, osobne nawiewy i oświetlenie a także dodatkowa przestrzeń bagażowa w tylnej części pojazdu znajdują zastosowanie podczas obsługi delegacji, konferencji i bankietów, czy też wyjątkowych uroczystości takich jak ślub i wesele. Mercedes Sprinter stanowi znakomite rozwiązanie dla wszystkich którzy pragną zapewnić swoim Gościom szybki i komfortowy transport. Nowy Mercedes Sprinter to najbezpieczniejszy i najbardziej niezawodny autobus w swojej klasie.

Dlaczego warto wynająć bus Mercedes Sprinter?

Nie da się ukryć, że wynajem modelu Sprinter marki Mercedes, czyli busa, jest naprawdę opłacalny, ponieważ pozwala znacznie ograniczyć koszty transportu osób. Pojazd ten świetnie sprawdza się podczas przewożenia gości weselnych, np. z urzędu do sali zabaw, a także podczas wycieczki kilkudziesięciu osób na kulig, w góry, na wakacje. Decydując się na wynajem w Warszawie modelu Sprinter w kilka osób, zaoszczędzisz pieniądze. Wybierając jeden środek transportu, nie będziesz eksploatował kilku samochodów.

Bezpieczny Mercedes Sprinter na wynajem

Warto wiedzieć, że pojazd ten jest naprawdę bezpieczny, nowoczesny i sprawny technicznie, dlatego można nim podróżować bezkolizyjnie, nawet na długich odcinkach. Zapakujesz do niego wszystkie potrzebne Ci rzeczy na wakacje, a ten luksusowy samochód pomieści aż 20 osób i kierowcę. Do tego stawiając na model Mercedes Sprinter, wynajem załatwisz praktycznie od ręki.

Wygoda podróżowania z Mercedesem Sprinterem na wynajem

Możesz być pewien, że podróż tym busem zagwarantuje Ci wygodę. W tak przestronnym środku transportu możesz swobodnie wyprostować nogi, podziwiać widoki, czytać książkę i nie przejmować się natłokiem osób. Siedzenia są ulokowane w niewielkiej odległości od siebie, dzięki czemu każdy pasażer ma zapewnioną przestrzeń do wykonywania swobodnych ruchów. Chcesz podpisać umowę wynajmu modelu Mercedes Sprinter w Warszawie? Serdecznie zachęcamy Cię do kontaktu z nami! Prowadzimy salon w tym mieście, jednak obsługujemy bardzo często także osoby spoza rejonu mieszkające w okolicznych miejscowościach.