Flota

Mercedes V Exclusive

7+1

WYNAJEM Z KIEROWCĄ

1 godz. (min. 3h)250 zł
10 godz.*2000 zł
Trasa km**4 zł
Transfer Warszawa300 zł
Chopin300 zł
Modlin500 zł
Wesele***999 zł

* Cena uwzględnia limit 100 km
** Stawka „kilometrowa” obowiązuje w przypadku wyjazdu o ponad 50km poza miasto Warszawa
*** Cena dotyczy obsługi do 6h, do 100 km łącznie

 

WYNAJEM SAMOCHODU

24h700 zł
2-3 dni600 zł
4-7 dni500 zł
8-14 dni450 zł
15-30 dni400 zł
Miesiąc*10000 zł
Przekroczenie limitu kilometrów**2.5 zł
Kaucja5000 zł

* limit km w przypadku wynajmu na miesiąc – 3000 km
** cena za km w przypadku przekroczenia standardowej ilości limitu km

ZAPYTAJ O OFERTĘ


600-50-50-52
WYCEŃ / ZAREZERWUJ

SPECYFIKACJA

Wysoki komfort, bogate wyposażenie, luksusowe wnętrze i elegancka atmosfera nie są cechami jedynie limuzyn – można się o tym przekonać, podróżując najnowszym Mercedesem Klasy V. Ten luksusowy mini van zaskoczy każdego swoim ekskluzywnym charakterem. Jest to istna S-klasa wśród busów niemająca konkurencji wśród innych marek.

Wynajem Mercedes V Klasa

Przestronne, ekskluzywne wnętrze jest idealnym połączeniem praktyczności i luksusu. Wspierające kierowcę liczne technologie zaczerpnięte wprost z klasy S, dodatkowo dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Ogromna ilość miejsca, nowoczesny design oraz wysokogatunkowe materiały tworzą niezwykle przyjemna przestrzeń, umożliwiające wygodne podróżowanie nawet 8 osobom na najwyższym poziomie. Pokryte najwyższej jakości skórzaną tapicerką Nappa fotele dają możliwość indywidualnej aranżacji, co w połączeniu ze stałym dostępem do Internetu oraz panelami LED pozwala przekształcić tylną część Mercedesa Klasy V w mini salę konferencyjną.

Wystarczy jeden rzut oka, by nie mieć wątpliwości co do tego, że nasz Mercedes V na wynajem jest samochodem ekskluzywnym. To, co nadaje mu niepowtarzalnego charakteru, to z pewnością ciekawy design atrapy chłodnicy, wzór w romby i duża, wyraźna gwiazda Mercedesa. Te specyficzne cechy, wyróżniają ten samochód. Auto jest potwierdzeniem, że luksus przynależny jest nie tylko dla limuzyn. W busie komfortowo może podróżować do 8 osób. Mercedes V Klasa dostępny jest na wynajem krótko- i długoterminowy.Wspierające kierowcę liczne technologie zaczerpnięte wprost z klasy S, dodatkowo dbają o bezpieczeństwo i komfort pasażerów. Jeszcze nigdy funkcjonalność nie miała tak ekskluzywnego charakteru.

Minimalny okres wynajmu długoterminowego V-Klasy to jeden miesiąc. Najdłuższy czas, w którego trakcie mogą Państwo się cieszyć z jazdy tym wyjątkowym autem to 32 miesiące. W ramach wynajmu długoterminowego klienci z Warszawy i całej Polski mogą liczyć na usługę typu all-inclusive. Co to oznacza? W ciągu użytkowania Mercedesa V Klasy zapewniamy:

 • ubezpieczenie,
 • serwis,
 • sezonową wymianę opon,
 • wszystkie inne usługi związane z utrzymaniem auta.

Tak więc podczas wynajmu długoterminowego Mercedesa V-Klasy mogą Państwo skupić się na przyjemności jazdy, bez konieczności, wykonywania często uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych. A jazda tym mercedesem dzięki mocnemu silnikowi o wysokim momencie obrotowym to czysta frajda. Ten samochód ma prawdziwie sportowy charakter, zachowując ponadprzeciętny komfort. Oczywiście wynajmowany w naszej warszawskiej firmie Mercedes V Klasy jest również samochodem wyjątkowo bezpiecznym. Auto wyróżnia się praktycznie w każdym aspekcie. Zachęcamy do wynajęcia tego wyjątkowego pojazdu, czy to na potrzeby biznesowe, czy też indywidualne. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

WYBRANE WYPOSAŻENIE

 • Jasna skórzana tapicerka
 • Panoramiczny dach
 • System MBUX
 • Pakiet AMG
 • Podgrzewane i wentylowane fotele
 • Nagłośnienie Burmester
 • Funkcję podgrzewania i chłodzenia napojów
 • Lodówko-zamrażarka