BMW X5

4+1

WYNAJEM Z KIEROWCĄ

1 godz. (min. 3h)250 zł
10 godz.*1200 zł
Trasa km**4 zł
Transfer Warszawa200 zł
Chopin200 zł
Modlin350 zł
Wesele***999 zł

* Cena uwzględnia limit 100 km
** Stawka „kilometrowa” obowiązuje w przypadku wyjazdu o ponad 50km poza miasto Warszawa
*** Cena dotyczy obsługi do 6h, do 100 km łącznie

 

WYNAJEM SAMOCHODU

24h800 zł
2-3 dni600 zł
4-7 dni500 zł
8-14 dni400 zł
15-30 dni350 zł
Miesiąc*8000 zł
Przekroczenie limitu kilometrów**3.5 zł
Kaucja5000 zł

* limit km w przypadku wynajmu na miesiąc – 3000 km
** cena za km w przypadku przekroczenia standardowej ilości limitu km

ZAPYTAJ O OFERTĘ


600-50-50-52
WYCEŃ / ZAREZERWUJ

SPECYFIKACJA

Wynajem BMW X5 Warszawa – dlaczego warto?

        Prawdziwy SUV to auto, które idealnie sprawdza się w terenie a zarazem nie tylko oferuje najwyższy komfort podróży, ale jest bardzo przestronne i pakowne, a przy tym wzbudza respekt na drodze swoimi potężnymi gabarytami. Takie jest właśnie najnowsze BMW X5 SUV, które w konkurencyjnej cenie można elastycznie wynajmować w firmie VIP CARS WARSAW.

To coś więcej niż tylko przestronny i bardzo pojemny samochód SUV. To prawdziwa limuzyna o ogromnych gabarytach, w której wnętrzu znajdziemy najwyższej jakości materiały, wygodne siedzenia, ergonomiczne wnętrze oraz mnóstwo elektronicznych dodatków uprzyjemniających podróż i czyniących ją dużo mniej męczącą.

Duża dostępna przestrzeń jest jedną z ważniejszych zalet. Wynajem samochodu BMW X5 w Warszawie to możliwość korzystania z ogromnego bagażnika o pojemności 650 litrów bez złożonych tylnych foteli, jak i szeregu zmyślnie poukrywanych we wnętrzu schowków. Wypożyczane w Warszawie BMW X5 jest oczywiście doskonale utrzymane, bardzo czyste w środku, wygląda, jakby dopiero co wyjechało z fabryki. Tym samym gwarantujemy naszym Klientom najwyższy komfort podróży, bezpieczeństwo i przede wszystkim pełną satysfakcję z usług.

Wynajem BMW X5 Warszawa – reprezentacyjny samochód z profesjonalnym kierowcą

Zajmując się realizacją luksusowych usług, oferujemy w Warszawie wynajem samochodu SUV BMW X5 również z doświadczonym kierowcą, osobą o doskonałej prezencji, która potrafi świetnie zachować się w każdej sytuacji i zapewnić swoje wsparcie w każdym miejscu. To idealne rozwiązanie przy podróżach służbowych, gdy szukamy reprezentacyjnego auta wraz z kulturalnym i profesjonalnym kierowcą.

Zajrzyj do naszej firmy w Warszawie i poznaj lepiej przepiękne BMW X5. Możemy zaproponować naszym Klientom wynajem samochodu SUV na krótkie, jak i bardzo długie terminy, dopasowując umowę do indywidualnych potrzeb i starając się zagwarantować konkurencyjną cenę.

WYBRANE WYPOSAŻENIE

  • M-Pakiet stylizacyjny
  • 22-calowe felgi
  • Napęd 4x4
  • Jasna, skórzana tapicerka
  • Wentylowane i podgrzewane fotele
  • Czterostrefowa klimatyzacja
  • Panoramiczny dach
  • Oświetlenie Ambient
  • Kamera 360 stopni
  • Android Auto